Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter z językiem niemieckim

GLOBAL MACHINERY MP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

10 00012 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy montażu konstrukcji metalowych - ogrodów zimowych,

  • Montaż konstrukcji metalowych, zadaszeń (nad tarasami), szyb, markiz,

  • Obsługa elektronarzędzi

  • Praca w zespole 3-osobowym.

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • Doświadczenie w jednej z podobnych branż: cieśla, stolarka aluminiowa, fasady, dekarstwo, ślusarstwo, montaż konstrukcji stalowych, okien,

  • Samodzielność w pracy

  • Język Niemiecki na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Długoterminową współpracę,

  • Umowa zlecenie lub samozatrudnienie,

  • Opłacone zakwaterowanie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o kontakt telefoniczny do godziny 14:00