Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter z komunikatywnym językiem niemieckim

Matter Electro Sp. z o.o.

13 00016 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby z dobrą (bardzo komunikatywną) znajomością języka niemieckiego. Jej zadaniem będzie samodzielna praca na budowie lub w parze z brygadzistą i tłumaczenie oraz wyjaśnianie problemów z niemieckim kierownikiem robót; załatwianie spraw pracowniczych w niemieckich urzędach, sporządzanie raportów z prac firmy na budowie i prowadzenie korespondencji mailowej.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość obsługi komputera

  • Kultura osobista

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej (układanie, mocowanie kabli, itp..)

  • Zaangażowanie i sumienność

  • Posiadanie czynnego prawa jazdy będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy kontraktowej

  • Posiadanie kwalifikacji zawodowych elektrycznych lub doświadczenia w pracy w zawodzie na stanowisku pomocnika, elektromontera lub brygadzisty będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i awansu

  • Atrakcyjny tryb pracy

  • Bezpłatne zakwaterowanie w Niemczech

  • Bezpłatne przejazdy z kwatery na budowę autem służbowym

  • wynagrodzenie ok. 2500 - 3000 Euro netto/m-c (w pełni przepracowany), przy pierwszej klasie podatkowej (dla osób stanu wolnego)

  • niemiecka umowa o pracę (pełne ubezpieczenie w Niemczech), możliwość złożenia wniosku o Kindergeld

  • tryb pracy rotacyjny, umożliwiający regularne, dłuższe pobyty w domu

  • Bezpłatne przejazdy z Polski do Niemiec

  • Praca na warunkach niemieckich

O nas

Matter Electro jest firmą realizującą kontrakty zagraniczne w branży elektrycznej. Firma posiada swoje oddziaływ kilku krajach europejskich - w Norwegii, w Finlandii i w Niemczech.