Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter z możliwością przyuczenia

Spółka GSWM System Sp. Z o.o. Sp. K

  • Zawadzkie

    Zawadzkie, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Spółka GSWM System Sp. Z o.o. Sp. K Zawadzkie, świadcząca usługi w zakresie prac remontowo – montażowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter z możliwością przyuczenia do zawodu

Nasze wymagania

  • umiejętność łączenia i sczepiania materiałów;

  • umiejętność skręcania elementów konstrukcji stalowych ( montaż balustrad );

  • umiejętność posługiwania się palnikiem;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach;

Mile widziane

  • chęć podjęcia pracy od zaraz.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę/ umowę zlecenia w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i fachowości;

  • możliwość długofalowej współpracy i rozwoju;

  • ubrania robocze.

Osoba do kontaktu

Monika Kudlek - Pęcherska

tel. 731-480-200