Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter zabezpieczeń przeciwpożarowych

SVT POLSKA SP Z O O

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + delegacje

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji przeciwpożarowych (przejść instalacyjnych, malowanie/ obudowa konstrukcji stalowych;)

  • Efektywna organizacja terminowego wykonania robót

  • Samodzielna i sprawna realizacja projektów w zakresie ochrony przeciwpożarowej w budownictwie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne z doświadczeniem zawodowym

  • Doświadczenie w zakresie techniki budowlanej

  • Prawa jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność, dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Tryb pracy: stacjonarny / wyjazdowy (od poniedziałku do piątku)

  • Mile widziane uprawnienia SEP, UDT, montaż rusztowań

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/ umowy o pracę

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w przyjemnej atmosferze z pełnym zapału zespołem

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe na życie

Grupa svt od ponad 50 lat działa w sektorze biernej ochrony przeciwpożarowej w budownictwie Dzięki ciągłym działaniom badawczo-rozwojowym możemy zaoferować naszym klientom innowacyjne produkty, procesy i usługi. Firma svt Polska wchodzi w skład grupy svt, jest jedną z wiodących polskich firm na rynku z branży ppoż. Obecnie Grupa svt 30 oddziałów w Niemczech , własne spółki oraz firmy partnerskie w wielu krajach za granicą.

Osiągamy coraz większe sukcesy – pokaż nam, co potrafisz i dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy