Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

Sense Monitoring sp. z o.o.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Krótka 5, Żabia Wola (pow. grodziski)
    Żabia Wola (pow. grodziski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Krótka 5

Żabia Wola (pow. grodziski)

Twój zakres obowiązków

  • Instalacje czujników pod dachem w budynkach przemysłowych i halach magazynowych

  • Rozkładanie kabli niskoprądowych

  • Natynkowy montaż centrali

  • Przeglądy i serwisy instalacji

  • Praca w delegacji na terenie kraju

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w delegacji na terenie kraju

  • sprawność fizyczna i zdolność do pracy na wysokości

  • czynne prawo jazdy kat B.

  • dobra organizacja pracy i efektywność w działaniu

  • uczciwość, entuzjazm, samodzielność w działaniu

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z CCTV, SAP, kontrolą dostępu

  • Mile widziana osoba z okolic Żabiej Woli, Grodziska Mazowieckiego, Tarczyna, Mszczonowa

  • Mile widziane uprawnienia na operatora podnośnika (UDT)

  • Mile widziane uprawnienia SEP

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie

  • dostęp do innowacyjnych technologii i nowoczesnych narzędzi pracy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne szkolenia i uprawnienia

  • możliwość rozwoju osobistego wraz z dynamicznym rozwojem firmy

O nas

Sense Inteligentne Dachy to młode przedsiębiorstwo technologiczne oferujące nowoczesne rozwiązania dla budynków wielkopowierzchniowych, dla przemysłu, logistyki, galerii handlowych i hal widowiskowych.

Działamy na rynku od 2017 roku i naszymi klientami są m. in. VW, SEGRO, VALEO, 7R.

W związku z rozwojem sprzedaży wzmacniamy nasz Dział Wdrożeń. Do naszego biura w Żabiej Woli poszukujemy 2 osób na stanowisko Specjalista ds. Montażu / Monter instalacji niskoprądowych. Osoba ta będzie realizowała montaże systemów firmy w całej Polsce.

Nasze kluczowe produkty to S-ONE - Monitoring konstrukcji Dachu oraz DSW - system detekcji spiętrzeń wody na dachu.

Więcej na https://sense-monitoring.com/praca-w-sense-monter/ oraz kontaktując się z nami przez email [email protected]