Oferta pracy

Monter Zabudów Samochodowych

ŚWIERZ JACEK - TAPICERSTWO SAMOCHODOWEO firmie

2 600‐4 900 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Leszczyńska 22
    Włoszakowice (pow. leszczyński), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ŚWIERZ JACEK - TAPICERSTWO SAMOCHODOWE

Leszczyńska 22

Włoszakowice (pow. leszczyński)

Nasza firma zajmuje się zabudową samochodów dla osób, które większość swojego czasu spędzają w drodze. Istniejemy już od 1996 roku.

Naszymi klientami najczęściej są osoby uprawiające sporty motorowe, które potrzebują w samochodzie miejsca do pracy jak i miejsca do wypoczynku.

Naszym zadaniem jest, stworzyć dla nich miejsce, w którym będą mogli spokojnie odpocząć podczas podróży, ugotować sobie obiad, pograć na konsoli, czy wygodnie usiąść w fotelu i obejrzeć telewizję. Ważną kwestią jest też zbudowanie im miejsca do pracy, takiego jak garaż w samochodzie, w którym będą mogli przetransportować potrzebne bagaże, rekwizyty, czy pojazdy.

Naszą misją jest ciągły rozwój firmy, szukanie nowych wyzwań i udoskonalanie naszej pracy.

Celem firmy jest tworzenie niezawodnych wnętrz samochodów, chcielibyśmy być najlepsi w swojej dziedzinie.

Poniżej umieszczone są przykładowe obowiązki pracownika:

  • Wycinanie elementów sklejki ze wzorników,
  • Montaż gotowych elementów w samochodzie,
  • Skręcanie mebli,
  • Wycinanie i wklejanie szyb oraz szyberdachów samochodowych,
  • Praca z profilami oraz blachami aluminiowymi (gięcie, spawanie, nitowanie, montaż),
  • Wycinanie form z pianki tapicerskiej, według wzorów,
  • Oklejanie gotowych elementów materiałami tapicerskimi,
  • Montaż i demontaż obić z foteli samochodowych,
  • Montaż gotowych elementów w samochodzie.

Nasze wymagania:

  • Punktualność,
  • Sumienność wykonywanej pracy,
  • Chęci do pracy,
  • Chęć nauki,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Kreatywność i chęć rozwijania się w pracy.

Mile widziane, lecz nie wymagane doświadczenie w zawodach takich jak blacharz, stolarz, tapicer, spawacz.

Oferujemy:

  • Ośmiogodzinny system pracy, w godzinach 7.00 - 15.00, od poniedziałku do piątku,
  • Możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin,
  • Premie za wykonane prace,
  • Premie uznaniowe,
  • Dobre wynagrodzenie,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Możliwość poznania wielu ciekawych osób ze świata sportów motorowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy