Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter - Zakład Transformatorów Mocy

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Monter
    (Zakład Transformatorów Mocy)
    Workplace: Łódź
    W zwiazku z rozwojem naszego Zakładu Transformatorów Mocy w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Montera. Jeżeli jesteś osobą chetną do nauki, ambitną i zaangazowaną dołącz do naszego zespołu. Gwarantujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Zadania:

    • Przygotowanie podzespołów do montażu transformatora;
    • Montaż rdzenia oraz części aktywnej transformatora;
    • Doprasowanie transformatora po procesie suszenia;
    • Montaż końcowy;
    • Przygotowanie transformatora do prób;
    • Demontaż i pakowanie części do wysyłki;
    • Wykonywanie prac transportowych z zastosowaniem suwnic, transporterów poduszkowych i urządzeń transportu bliskiego.
    Wymagania:
    • Wykształcenie średnie techniczne/zawodowe (profil elektryczny lub mechaniczny);
    • Znajomość rysunku technicznego;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Zachowywanie standardów bezpieczeństwa i jakości;
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
    • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
    • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego.
    Oferujemy:
    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk aplikowania w tytule maila wpisując nazwę stanowiska.

    Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.