Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

JML ART sp. z o.o.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Pracownik Techniczny / Monter

Jeżeli posiadasz zdolności manualne, majsterkowane jest Ci bliskie, z pasją podejmujesz się nowych realizacji, efekty Twojej pracy sprawiają Ci dużo satysfakcji, nie boisz się podejmować nowych zadań i odpowiedzialnie podchodzisz do nich uważasz siebie za osobę samodzielną oraz chętną do nauki, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Nasze wymagania

Oczekujemy:

odpowiedzialności oraz otwartości do podejmowania się nowych wyzwań

dokładności, przywiązywania uwagi do szczegółów,

umiejętności rozwiązywania problemów,

prawa jazdy kat. B,

znajomości elektronarzędzi,

gotowość do wyjazdów służbowych (montaże u naszych klientów na terenie całego kraju)

doświadczenie w montażu materiałów reklamowych, pracach stolarskich będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,

pracę dobrymi narzędziami w bezpiecznym środowisku,

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,

możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

pracę w miłej atmosferze i w zgranym zespole,

wsparcie na wdrożenie do nowych obowiązków,

Więcej o firmie na stronie: www.jml-art.com

Zachęcamy do składania aplikacji.

O nas

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją materiałów marketingowych, reklamowych oraz przestrzeni handlowych. Nasze zespoły tworzą przestrzenie sprzedażowe, wnętrza komercyjne i wystawowe oraz zajmują się organizacją eventów.