Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

JML ART sp. z o.o.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

• Montaż stoisk targowych/ekspozycji handlowych

Jeżeli:

• posiadasz zdolności manualne,

• majsterkowanie jest Ci bliskie,

• z pasją podejmujesz się nowych realizacji,

• efekty Twojej pracy sprawiają Ci dużo satysfakcji,

• nie boisz się podejmować nowych zadań i odpowiedzialnie do nich podchodzisz,

• uważasz siebie za osobę samodzielną oraz chętną do nauki,

to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Nasze wymagania

• obsługa elektronarzędzi,

• wysokie zdolności manualne,

• dokładność i przywiązywanie uwagi do szczegółów,

• prawo jazdy kat. B,

• gotowość do wyjazdów służbowych (montaże u naszych klientów na terenie całego kraju),

• gotowość do pracy w nocy,

Mile widziane:

• uprawnienia UDT

• uprawnienia SEP dozór i/lub eksploatacja

To oferujemy

  • możliwość doszkolenia,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w miłej atmosferze i w zgranym zespole,

O nas

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją materiałów marketingowych, reklamowych oraz przestrzeni handlowych. Nasze zespoły tworzą przestrzenie sprzedażowe, wnętrza komercyjne i wystawowe oraz zajmują się organizacją eventów.