Oferta pracy

Monterka/Monter

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

  • Smolice 1e, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Smolice 1e

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Montaż drobnych elementów na podstawie instrukcji

  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów

  • Realizacja zleceń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na linii montażowej, w firmie produkcyjnej min. 1 rok (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w montażu drobnych elementów)

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe będzie dodatkowym atutem

  • Zdolności manualne

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bezpośrednio z Corning)

  • Bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Ozorkowa, Koluszek, Brzezin, Łowicza, Łęczycy, Głowna, Piątku

  • Dodatek nocny 5 zł/h brutto

  • Premia frekwencyjna – 10%

  • Premia roczna uzależniona od wyników firmy

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Program poleceń pracowniczych

  • Wysokie standardy BHP

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • premie miesięczne i roczne

  • atrakcyjna stawka za godziny nocne (dodatek 5 zł/h)

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! W naszym zakładzie w Strykowie pod Łodzią projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, dzięki którym miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Przewiń do profilu firmy