Motor Control Application Engineer

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

  • Towarowa 6, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Towarowa 6

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Integracja silnika elektrycznego z produktem;

  • Parametryzacja i weryfikacja algorytmu sterowania

  • Budowa modeli termicznych układu i implementacja zabezpieczeń termicznych;

  • Weryfikacja wyników analiz na hamowni silników elektrycznych (DYNO);

  • Analiza i badanie silników elektrycznych;

  • Rozwój know-how zespołu w zakresie modelowania parametrów układu w systemach sterownia z silnikami elektrycznymi;

  • Weryfikacja zmian projektowych w obrębie silnika, kontrolera i sensorów;

  • Praca z modelem symulacyjnym ’motor control’ (Matlab, Simulink);

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych obwodów energoelektronicznych;

  • Znajomość budowy i zasady działania silników (PMSM, DC);

  • Znajomość działania regulatora PID;

  • Podstawowa znajomość pakietu Matlab, Simulink, mile widziana znajomość na poziomie zaawansowanym ;

  • Znajomość CANoe i CANape będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Dobrą kawę o poranku;

  • Elastyczne godziny pracy. Sam/a decydujesz co to znaczy ’poranek’ dla Ciebie;

  • Samodzielność i autonomia, Twoja decyzja jaką drogą dojdzie do rozwiązania.

  • Wsparcie, gdy masz problem z tematem, organizujemy szybką burzę mózgów i masz rozwiązanie;

  • Poczucie humoru, dlatego dobre mięśnie brzucha i dystans do świata przydadzą się na co dzień;

  • Przełożonego, który nie tylko słucha, ale też słyszy i jest otwarty na Twoje sugestie i pomysły;

  • Równowagę, 50% pracy przy biurku i 50% zabawy z silnikiem;

  • Satysfakcję, gdy widzisz samochód na drodze i wiesz, że tam jest Twoja robota;

  • Kreatywną pracę, w Centrum Technicznym zawsze szukamy nowych rozwiązań ;

  • Wdrożenie na start, oprócz szkoleń dostaniesz Power Packa do zabawy;

  • Spokój ducha i ciała, jak coś spalisz to nikt nie krzyczy;

  • Kartę Lunch Pass, obiad na stołówce lub w restauracji na mieście, Ty wybierasz;

  • Pracę zdalną do 2 dni w tygodniu

  • Szkolenia wewnętrzne np. z oprogramowania Vector, szkolenia produktowe (PowerPack, EPS system) a także kursy językowe

  • program Podaj dalej, jeśli masz znajomych, których możesz polecić do pracy masz szansę otrzymać 10 000 PLN brutto

  • nagrodę roczną i premia świąteczna

  • opiekę medyczną, wsparcie psychologiczne;

  • Kartę Multisport, ubezpieczenie dla siebie i członków rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • szansę rozwoju kompetencji i awansu w ramach promocji pracowników w wewnętrznych rekrutacjach

  • prezenty: dla solenizanta czekoladki a dla świeżo upieczonych rodziców i maleństwa upominek

  • Nexteer z Pasją, wspieramy zainteresowania pracowników w dyscyplinach: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, kajakarstwo, hokej, grach bez prądu - planszówki, wędrówkach górskich a także promujemy motocyklistów i biegaczy.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do posiłków

Nexteer Automotive jest globalnym koncernem motoryzacyjnym, który czerpie z ponad 100-letniego doświadczenia w produkcji systemów sterowania. Nasza praca zwiększa bezpieczeństwo i komfort prowadzenia milionów kierowców na całym świecie.

Skupiamy się na dostarczaniu przyjaznych dla środowiska systemów sterowania i układów napędowych, zoptymalizowanych pod kątem maksymalnej wydajności i całkowitej integracji pojazdu. Na całym świecie zatrudniamy 12 000 osób, które łączy pasja do tworzenia innowacyjnych systemów kierowniczych.

Pracę w Nexteer porównujemy do sportu zespołowego, którego zasady są proste: działamy z wielkim zapałem i dużym poczuciem obowiązku. Budujemy silne relacje, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Dzięki wiarygodnemu dialogowi, czerpiemy z doświadczeń innych oraz liczymy się ze zdaniem naszych współpracowników. Czy jesteś gotów przyłączyć się do naszego zespołu?

Przewiń do profilu firmy