Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Motorzysta

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

  • Ołowianka 9/13, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Ołowianka 9/13

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Biuro Okrętowe Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku

  • poszukuje pracownika MOTORZYSTA na prom „Motława” kursujący w Gdańsku na rzece Motława pomiędzy Żurawiem a wyspą Ołowianka.

Nasze wymagania

  • Świadectwo - Motorzysty Wachtowego

  • Książeczka żeglarska

  • Świadectwa przeszkolenia w zakresie bezpieczeństwa tj:

  • a.) ITR.

  • b.) Ochrona p.poż stopień podstawowy.

  • c.) Elementarne zasady udzielania pierwszej pomocy medycznej.

  • d.) Bezpieczeństwa własnego i odpowiedzialności wspólnej.

  • e.) Świadectwo ratownika.

Mile widziane

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi;

  • Samodzielność, uczciwość, rzetelność, terminowość wykonywania zadań;

  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w godz. od 10-18 (poniedziałek –niedziela 40 godz. tygodniowo)

  • Pracę miłym zespole