Oferta pracy

Mówca - Specjalista - Praktyk

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • ekspert
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie autorskich wykładów w profesjonalnym studio nagraniowym skierowanych dla studentów studiów podyplomowych w formie webinariów lub stworzenie autorskich screencastów,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub wybitne doświadczenie zawodowe w którymś z obszarów z zakresu przedmiotów udostępnionych na stronie https://studia-online.pl/oferta

  • Doświadczenie w zakresie nauczanego przedmiotu - na stanowisku wykładowcy, trenera biznesu lub praktyka- mile widziane

  • Swoboda podczas wystąpień publicznych

To oferujemy

  • Pracę dodatkową, którą można pogodzić z głównym źródłem dochodu

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło lub B2B – w przypadku zadowalającej współpracy stałe i częste zlecenia