Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

MS SQL administrator

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz język angielski? Chcesz zdobywać doświadczenie w nowo otwartym service desk'u w Poznaniu, w znanej międzynarodowej firmie? Mamy dla Ciebie ofertę!

    Nr ref.: /273/11/2018/NL/35558
    Poznań
    oferujemy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • możliwość zdobywania doświadczenia w nowo otwieranym service desk'u
    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
    • bogaty pakiet benefitów
    • dodatkowo 1 dzień urlopu
    zadania
    • administrowanie, projektowanie i wdrażanie środowiska MS SQL (2008 R2, 2012, 2014 and 2016)
    • odpowiedzialność za przyjmowanie i realizację zadań i czynności w ramach cyklu życia technologii, a także za konsultację z klientem
    • tworzenie złożonych koncepcji w środowiskach korporacyjnych
    • dystrybucja oprogramowania na kliencie Windowsowym oraz zarządzanie poprawkami
    • wdrożenie testu / testu zgodności / stworzenie scenariuszy testowych
    • wsparcie techniczne
    oczekujemy
    • znajomości technologii Microsoft SQL Server (2008 R2, 2012, 2014 and 2016)
    • doświadczenia w administracji baz danych MS SQL
    • umiejętności instalacji i konfiguracji środowiska MS SQL w trybie standalone, cluster czy always-on
    • znajomości zagadnień wydajności, skalowalności, backupu, replikacji oraz disaster recovery
    • umiejętności zarządzania uprawnieniami i kontrolą dostępu baz danych
    • bardzo dobrej języka angielskiego

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47