Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

MS SQL DevOps Administrator

  • Katowice, śląskie
  • Konduktorska 35, Katowice, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Numer referencyjny: /MB/GRMT/DP/M/MSSQL/KL8144

    Szukamy Ciebie jeśli:

    Posiadasz:

    • 5 lat doświadczenia w administracji bazami SQL Server
    • Bardzo dobrą znajomość relacyjnych baz danych
    • Doświadczenie w pracy z SQL Server Always On Failover Cluster i Availability Groups
    • Umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych i optymalizacji zapytań
    • Zaawansowaną znajomość systemów operacyjnych Windows Server
    • Umiejętność biegłego pisania skryptów PowerShell
    • Znajomość języka T-SQL
    • Znajomość rozwiązań Business Intelligence
    • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie

    Dodatkowo zapunktujesz za:

    • Znajomość systemów operacyjnych Linux
    • Certyfikat MCSA lub MCSE
    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

    Jak pracujemy

    MS SQL Squad działa w oparciu o metodyki zwinne (Scrum, Kanban) wykonując instalacje, oraz konfiguracje baz danych MS SQL Server. Praca zespołu opiera się przede wszystkim na administrowaniu systemami bazodanowymi. Na zakres codziennych obowiązków składa się m.in. wykonywanie kopii i przywracanie danych, rozwiązywanie problemów związanych z MS SQL Server, tworzenie oraz wdrażanie skryptów T-SQL oraz PowerShell a także monitorowanie efektywności działania baz danych.

    W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

    umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
    8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
    Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro

    Zakres obowiązków

    50%
      - Automatyzacja

    20%
      - Udział w projektach

    20%
      - Utrzymanie serwisu

    10%
      - Spotkania

    Pozostałe wymagania

    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Inicjatywa, zaangażowanie, otwartość na wyzwania
    • Energia i pasja
    W ING Tech Poland dbamy o:
    Nad Twoją rekrutacją czuwają:

    Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z podanym numerem referencyjnym  /MB/GRMT/DP/M/MSSQL/KL8144 w temacie e-maila, za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

    W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.