Oferta pracy

MSL (Medical Science Liaison)

AurovitasO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aurovitas Pharma Polska sp. z o.o. to firma z branży farmaceutycznej skupiająca się na lekach generycznych RX oraz OTC obejmujących 22 obszary terapeutyczne m.in. z zakresu urologii, neurologii, psychiatrii, kardiologii i alergologii.

Aurovitas Pharma Polska powstała jako trzecia firma Aurovitas w Europie i w raz z siostrzanymi spółkami z Hiszpanii oraz Portugalii wchodzi w skład Grupy Aurobindo Pharma obecnej w 150 krajach.

Obecnie w Polsce zatrudniamy prawie 300 pracowników.

Obecnie, w związku z rozwojem Działu Medycznego
poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Głównym celem stanowiska MSL w firmie Aurovitas będzie nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi liderami opinii (KOL) w głównych instytucjach akademickich i klinikach w celu przekazywania wiedzy merytorycznej zawsze nawiązującej do fachowej literatury naukowej.

Osoba MSL będzie brała udział w opiniowaniu i konsultowaniu materiałów promocyjnych w oparciu o zagadnienia medyczne oraz będzie zajmować stanowisko w grupach projektowych dotyczących nowych wprowadzeń.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Key Opinion Leaders poprzez ich osobiste odwiedzanie oraz wymianę informacji o charakterze medycznym lub naukowym,
  • Identyfikacja oraz pozyskiwanie publikacji naukowych lub innych źródeł wiedzy medycznej celem gromadzenia bieżących informacji medycznych lub naukowych,
  • Współpraca z działem marketingu przy opracowywaniu materiałów informacyjnych lub promocyjnych dotyczących pracodawcy lub produktów pracodawcy,
  • Przygotowywanie i prowadzenie własnych prezentacji naukowych wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Bieżące doradztwo medyczne oraz zapewnianie pozostałego wsparcia merytorycznego dla przedstawicieli medycznych w zakresie dostarczania wiedzy medycznej lub naukowej przedstawicielom środowisk medycznych łącznie z  przygotowywaniem i prowadzeniem spotkań typu Advisory Board,
  • Uczestniczenie w konferencjach, kongresach lub sympozjach medycznych oraz reprezentowanie pracodawcy w ich trakcie,
  • Prowadzenie projektów medycznych skierowanych do lekarzy i pacjentów.

Wymagania:

  • Chęć rozwoju w Dziale Medycznym w firmie farmaceutycznej,
  • Wykształcenie medyczne lub pokrewne (np. biologia, farmacja, rehabilitacja, dietetyka),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Medycznym – jako atut,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Zamiłowanie do pracy z publikacjami naukowymi, wymagane zacięcie merytoryczne w pracy,
  • Umiejętność analizowania publikacji naukowych i wyciągania wniosków,
  • Umiejętność i gotowość do prezentowania danych naukowych przed audytorium medycznym i gotowość podjęcia dyskusji na temat prezentowanych danych,
  • Znajomość podstaw prowadzenia badań klinicznych i statystyki medycznej – jako atut,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, proaktywność,
  • Dyspozycyjność, znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne