Logo Pracuj.pl

Multi Broker ds. Finansów, Nieruchomości i Mediów

KNC FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zgierz, Bełchatów
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości.

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, lecz nie konieczne.
  • Prawo Jazdy kategorii B, mile widziana znajomość języków obcych.

To oferujemy

  • Praca w zgranym zespole - miła i rodzinna atmosfera!
  • ZAROBKI MINIMUM 4200 ZŁ Netto/ miesięcznie i dużo więcej! Praca stacjonarna lub zdalna.
  • Gwarantujemy system szkoleń przygotowujący do pracy w standardzie KNCN. Szkolenia teoretyczne i praktyczne zakończone egzaminem i potwierdzone wydaniem „Licencji Agenta Nieruchomości KNCN”.
  • Sprawdzone innowacyjne metody gwarantujące odniesienie sukcesu w branży.
  • Narzędzia i bezpieczeństwo - a także pomoc osoby prowadzącej.

Proces aplikacji

1. Aplikacja on-line. Wysyłasz swoją aplikację na rekrutowane stanowisko

2. Pierwszy kontakt: Jeśli twoja aplikacja spełni nasze oczekiwania względem wymagań to osoby odpowiedzialne za rekrutację skontaktują się z wybranymi kandydatami.

3. Rozmowa rekrutacyjna. Z uwagi na pandemię, rozmowa kwalifikacyjna może być przeprowadzona osobiście, online lub telefonicznie. W tym czasie opowiesz o sobie, swoich kwalifikacjach i doświadczeniu. Na tym etapie weryfikujemy twoje kompetencje.

4. Na podstawie rozmowy kontaktujemy się i zapraszamy na niezbędne szkolenie wdrażające w system i standardy KNC Nieruchomości. Po przeprowadzonym szkoleniu odbywa się egzamin, po zdaniu którego wydajemy „Licencję Agenta Nieruchomości KNCN”.

Multi Broker ds. Finansów, Nieruchomości i Mediów, Kutno