Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Multiagent ubezpieczeniowy

Generalny Partner FinansowyO firmie

  • Głogów, Jelenia Góra, Kłodzko, Legnica, Lubin, Wałbrzych, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Żmigród, Świdnica

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

• Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów w branży ubezpieczeń poprzez analizę potrzeb.

• Wyliczanie i oferowanie najkorzystniejszych ubezpieczeń, w tym między innymi:

- OC komunikacyjne,

- AC,

- Ubezpieczenia majątkowe i osobowe,

- Ubezpieczenia życiowe i wypadkowe,

- Prywatne emerytury, programy oszczędnościowe

- Wszelkie inne ubezpieczenia - KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIENTA.

• Pozyskiwanie rekomendacji.

• Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta.

• Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej.

• Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

• Dla Menadżerów – budowa sieci sprzedaży.

Nasze wymagania

• Przyjmiemy do współpracy osoby które:

- chcą rozwijać się w jednej z najlepiej opłacanych branż na świecie - branży ubezpieczeń,

- chcą same decydować o swoich zarobkach i w perspektywie czasu chcą otworzyć działalność gospodarczą,

- posiadają minimum średnie wykształcenie i nie były karane,

• Mile widziane osoby, które posiadają doświadczenie w branży ubezpieczeń,

• Przyjmiemy do Współpracy także osoby, które szukają dodatkowego źródła dochodów bez rezygnowania z obecnego zajęcia.

Mile widziane

Osoby otwarte na naukę, pozytywne dla których ważnym jest aby samemu decydować o swoich zarobkach.

To oferujemy

  • W ramach współpracy, zezwolenia i dostęp do portali wszystkich wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych.

  • Szereg szkoleń przygotowujących do zawodu (także on-line - w okresie pandemii).

  • Możliwość budowania własnego portfela Klientów – bez narzucanych limitów sprzedażowych.

  • Możliwość sprzedaży specjalnego ubezpieczenia stworzonego tylko i wyłącznie dla GPF.

  • Dzięki obsłudze własnych Klientów - stała prowizja.

  • Atrakcyjne prowizje, premie, nagrody - uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych.

  • Indywidualną Karierę dla każdego - możliwość budowania sieci sprzedaży – w tym awansu na Kierownika i Dyrektora GPF.

  • Nienormowany czas pracy – sam decydujesz o swojej podwyżce.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • coraz większe - niczym nieograniczone zarobki

Generalny Partner Finansowy

Współpracujemy z wszystkimi liczącymi się Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

GPF jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma,

dzięki czemu współpraca z nami staje się bezpieczna na wiele lat.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do stałej współpracy. Najważniejsze to mieć własne wymagania względem siebie i chęć realizowania własnych celów i marzeń.