Logo Pracuj.pl

Multiagent ubezpieczeniowy

Generalny Partner FinansowyO firmie

  • Głogów, Jelenia Góra, Kłodzko, Legnica, Lubin, Wałbrzych, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Żmigród, Świdnica
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Główne zadania Współpracownika GPF:

• Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów w branży ubezpieczeń.

• Dzięki uzyskaniu dostępu do Portali Ubezpieczeniowych przedstawianie najkorzystniejszych ofert i ubezpieczeń, w tym między innymi:

- OC, AC komunikacyjne,

- ubezpieczenia majątkowe,

- ubezpieczenia życiowe,

- programy oszczędnościowe i emerytalne i wiele innych.

• Pozyskiwanie rekomendacji.

• Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami.

• Doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej.

• Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy GPF.

• Dla zainteresowanych Menadżerów budowanie sieci sprzedaży.

Nasze wymagania

Przyjmiemy do współpracy osoby które:

• chcą same decydować o swoich zarobkach i czasie pracy,

• chcą rozwijać się w szeroko pojętej branży ubezpieczeń,

• w perspektywie czasu otwarte są na założenie działalności gospodarczej,

• posiadają minimum średnie wykształcenie i nie były karane,

Ponadto:

• Przyjmiemy do współpracy osoby, które szukają dodatkowego źródła dochodu bez rezygnowania z dotychczasowego zajęcia.

• Oferta skierowana jest także do obecnych Agentów - zostań Multiagentem.

Mile widziane

  • Mile widziane osoby, które posiadają doświadczenie w branży ubezpieczeń.

To oferujemy

  • W ramach współpracy, zezwolenia i dostęp do portali wszystkich wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych.
  • Współpracę bez narzucania planów i limitów sprzedażowych.
  • W początkowym okresie czasu - wypłata prowizji bez działalności gospodarczej.
  • Możliwość budowania własnego portfela Klientów na wiele lat.
  • Szereg szkoleń przygotowujących do zawodu (także on-line).
  • Możliwość sprzedaży specjalnego ubezpieczenia stworzonego tylko i wyłącznie dla GPF.
  • Dzięki obsłudze własnych Klientów - stała prowizja.
  • Atrakcyjne prowizje, premie, nagrody - uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych.
  • Indywidualną ścieżkę Karierę GPF - możliwość budowania sieci sprzedaży – w tym awans na pozycje Menadżerskie GPF.
  • Nienormowany czas pracy – sam decydujesz o wysokości swoich dochodów.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • coraz większe - niczym nieograniczone zarobki
  • Konkursy, nagrody...

Generalny Partner Finansowy

GPF to 23 lata na rynku i współpraca z wszystkimi liczącymi się Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, uczciwego podejścia do współpracy jak również możliwości kompleksowej obsługi klientów, to gwarancja i bezpieczeństwo indywidualnego rozwoju.

GPF jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Prześlij do nas CV i na początek umówmy się na spotkanie on-line. Dowiesz się więcej.

Zapraszamy do stałej współpracy. Najważniejsze to mieć własne wymagania względem siebie i chęć realizowania własnych celów i marzeń.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, wyślij swoją aplikację poprzez przycisk Aplikuj.

Multiagent ubezpieczeniowy, Głogów