Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Multiagent Ubezpieczeniowy

SUPERPOLISA INTERTUR SPÓŁKA Z O. O.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie klientów,

  • sprzedaż i obsługa polis ubezpieczeniowych,

  • pozytywne nastawienie,

  • chęć rozwoju osobistego i zawodowego,

  • wysokiej jakości praca,

  • dbałość o wizerunek Firmy.

Nasze wymagania

  • właściciel multiagencji ubezpieczeniowej,

  • niezależny agent ubezpieczeniowy,

  • przedsiębiorca w branży finansowej,

  • lub prowadzisz działalność gospodarczą i jesteś zainteresowany uzyskaniem dodatkowych dochodów…

To oferujemy

  • ofertę ponad 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych z zakresu ubezpieczeń majątkowych, jak i życiowych (również grupy otwarte),

  • wysokie prowizje,

  • niezależność we współpracy - brak zakazu konkurencji i indywidualnych planów sprzedażowych,

  • wsparcie szkoleniowe i marketingowe,

  • nowoczesny system informatyczny.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

O nas

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, która działa na polskim rynku już od 1993 roku. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych i majątkowych, oferowanych osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom. Działamy pod marką SUPERPOLISA, w ramach grupy MAK i współpracujemy z większością liczących się towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Naszą działalność opieramy przede wszystkim na współpracy z Siecią partnerską, skupiającą agentów ubezpieczeniowych z całego kraju. Tym, co nas wyróżnia na rynku, są nowoczesne rozwiązania informatyczne, umożliwiające sprawne porównanie ofert wielu firm ubezpieczeniowych, sprzedaż polis oraz ich rozliczenie.