Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Multiagent ubezpieczeniowy

Generalny Partner Finansowy

  • Myślibórz, Białogard, Choszczno, Czaplinek, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Kołobrzeg, Koszalin, Płoty, Połczyn-Zdrój, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Trzebiatów, Wałcz

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Główne zadania Współpracownika GPF:

• Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów w całej branży ubezpieczeń.

• Dzięki uzyskanym zezwoleniom, dostęp do portali Towarzystw Ubezpieczeniowych.

• Przedstawianie najkorzystniejszych ofert ubezpieczeń, w tym między innymi:

- OC, AC komunikacyjne,

- ubezpieczenia majątkowe,

- ubezpieczenia życiowe,

- programy oszczędnościowe i emerytalne i wiele innych.

• Pozyskiwanie rekomendacji.

• Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami.

• Doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej.

• Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy GPF.

• Dla zainteresowanych Menadżerów budowanie sieci sprzedaży.

Nasze wymagania

Przyjmiemy do współpracy osoby które:

• chcą same decydować o swoich zarobkach i czasie pracy,

• chcą rozwijać się w szeroko pojętej branży ubezpieczeń,

• w perspektywie czasu otwarte są na założenie działalności gospodarczej,

• posiadają minimum średnie wykształcenie i nie były karane,

Ponadto:

• Przyjmiemy do współpracy osoby, które szukają dodatkowego źródła dochodu bez rezygnowania z dotychczasowego zajęcia.

• Oferta skierowana jest także do obecnych Agentów, którzy chcą poszerzyć swoją ofertą.

Mile widziane

  • Mile widziane osoby, które posiadają doświadczenie w branży ubezpieczeń.

To oferujemy

  • W ramach współpracy, zezwolenia i dostęp do portali wszystkich wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych.

  • Współpracę bez narzucania planów i limitów sprzedażowych.

  • Możliwość budowania własnego portfela Klientów na wiele lat.

  • Szereg szkoleń przygotowujących do zawodu (także on-line).

  • Możliwość sprzedaży specjalnego ubezpieczenia stworzonego tylko i wyłącznie dla GPF.

  • Dzięki obsłudze własnych Klientów - stała prowizja.

  • Atrakcyjne prowizje, premie, nagrody - uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych.

  • Indywidualną ścieżkę Karierę GPF - możliwość budowania sieci sprzedaży – w tym awans na pozycje Menadżerskie GPF.

  • Nienormowany czas pracy – sam decydujesz o wysokości swoich dochodów.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • coraz większe - niczym nieograniczone zarobki

  • Konkursy, nagrody...

GPF to 23 lata na rynku i współpraca z wszystkimi liczącymi się Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, uczciwego podejścia do współpracy jak również możliwości kompleksowej obsługi klientów, to gwarancja i bezpieczeństwo indywidualnego rozwoju.

GPF jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Przewiń do profilu firmy

Prześlij do nas CV i na początek umówmy się na spotkanie on-line. Dowiesz się więcej.

Zapraszamy do stałej współpracy. Najważniejsze to mieć własne wymagania względem siebie i chęć realizowania własnych celów i marzeń.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, wyślij swoją aplikację poprzez przycisk Aplikuj.