Oferta pracy

Multiagnet

DLS SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Ryki, Puławy, Łuków, Biała Podlaska, Chełm, Krasnystaw, Biłgoraj, Radzyń Podlaski, Zamość, Janów Lubelski, Łęczna, Hrubieszów, Lublin, Kraśnik, Tomaszów Lubelski

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi,

  • negocjacja warunków dla naszych klientów,

  • pomoc w zawarciu dobrego ubezpieczenia i w likwidacji szkody.

Nasze wymagania

  • chęć satysfakcji ze swojej pracy,

  • chęć zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia,

  • niekaralność,

  • minimum średnie wykształcenie,

  • potrafisz budować relacje z klientami,

  • pozytywne nastawienie na życie,

  • nie boisz się walczyć o swoje marzenia.

To oferujemy

  • pracę pełną ciekawych wyzwań,

  • wolność – sam decydujesz kiedy pracujesz a kiedy masz wolne,

  • rozwój osobisty i zawodowy przez profesjonalne szkolenia , oraz wsparcie mentorskie abyś mógł na spokojnie nabrać doświadczenia,

  • stabilne warunki wynagrodzenia.

  • Twoje zaangażowanie w pracę jest jedynym ogranicznikiem ile możesz z nami zarobić.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy