Ta oferta pracy jest nieaktualna od 139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Multiscreen Media Planner & Buyer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    K2 Media (www.media.k2.pl) jest agencją mediową nowej szkoły, odpowiadającą za projekty mediowe w Grupie K2. Realizujemy projekty mediowe, marketingowe oraz performancowe między innymi dla klientów takich, jak Nutricia, PZU, Carrefour, H&M, Sephora, Pracuj.pl czy Desperados.
    Multiscreen Media
    Planner & Buyer

    Jeśli:

    • wysoko cenisz dobrą atmosferę w pracy,
    • umiesz zaplanować kampanie digitalowe i poznałeś zakup kampanii TV,
    • masz co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy w domu mediowym,
    • lubisz samodzielność i potrafisz podejmować decyzje,
    • chcesz się specjalizować, ale rozwijać również nowe kompetencje z innych obszarów,

    ... to aplikuj do nas!

    Zakres obowiązków:

    • planowanie oraz zakup kampanii w TV i digitalu (video, display, programmatic),
    • przygotowywanie rekomendacji mediowych, w tym optymalizacji kampanii TV i digital,
    • poszukiwanie nowatorskich rozwiązań w reklamie na styku TV i digital,
    • współpraca z innymi działami Agencji (NB, Strategia, CS, Social, SEM, kreacja) przy tworzeniu ofert zintegrowanych.

    Wymagania:

    • min. 3 lata pracy w domu mediowym,
    • doświadczenie w planowaniu i zakupie TV i reklamy online,
    • znajomość Arianny lub Advantedge, Xpert, K2,
    • dobra organizacja.

    Mile widziane:

    • znajomość narzędzi programatycznych / RTB,
    • umiejętność przygotowywania ofert w PowerPoint i ich prezentowania,
    • umiejętność szerszego spojrzenia na zadanie – np. łączenie różnych mediów.

    Oferujemy:

    • atmosferę, dzięki której z chęcią przychodzisz do pracy,
    • normalne godziny pracy,
    • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych w planowaniu mediów,
    • możliwość stałego pogłębiania wiedzy,
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dostęp do obiektów sportowych, dodatkowe ubezpieczenie na życie).