Oferta pracy

Multiscreen Planner / Buyer

ONE House Sp. z o.o.

  • Bobrowiecka 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Bobrowiecka 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, optymalizacja, zakup i rozliczanie kampanii telewizyjnych i VOD

  • analiza zachowań grup celowych, rynku mediów TV i VOD oraz działań konkurencji

  • przygotowanie analiz post-buy kampanii telewizyjnych / VOD oraz prezentacji z realizacji kampanii

  • udział w przygotowywaniu strategii negocjacji i podsumowań rocznych

  • ewaluacje ofert mediowych

  • współpraca z partnerami mediowymi

Nasze wymagania

  • min. 2 lat doświadczenia w obszarze planowania i zakupu kampanii TV i VOD w domu mediowym

  • umiejętność przeprowadzania analiz w obszarze TV: zachowania grup docelowych, analizy rynku TV i działania konkurencji

  • bardzo dobra znajomość rynku TV / VOD i śledzenie nowych trendów

  • znajomość badań i oprogramowania: NAM – TechEdge K2, Kantar Media, TGI, Gemius

  • doświadczenie w kontakcie z klientem

  • bardzo dobra znajomość MS Excel i zamiłowanie do analiz

  • samodzielność i chęć rozwoju w agencji 360°

To oferujemy

  • profesjonalne szkolenia z obszaru marketingu

  • wsparcie Head of Media i doświadczonego zespołu ekspertów w wielu branżach

  • możliwość poznania komunikacji marketingowej 360°

  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, w którym możesz rozwinąć skrzydła

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi

  • wsparcie przy realizacji własnych pomysłów

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pokoje gier i masażu

ONE House to firma, która w jednym miejscu oferuje kompleksowe usługi we wszystkich obszarach komunikacji marketingowej: Strategy, Creative, Media, Digital, Brand Activation i Production. Wszystko po to, by odpowiadać na każdą marketingową potrzebę swoich klientów.

ONE House. All for marketing.

Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy