Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Murarz - Cieśla

ALBAU Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • prace fizyczne polegające na wznoszeniu konstrukcji takich jak: mury nośne, ściany działowe (murowane), ściany żelbetowe, stropy, słupy, podciągi oraz prace towarzyszące. W zakres obowiązków wchodzą także: transport materiałów, współpraca z innymi członkami zespołu itd. Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe i zaangażowanie

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

To oferujemy

  • bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie (bez pośredników)

  • możliwość stałego zatrudnienia

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • gwarantowane terminowe wynagrodzenia

  • zakwaterowanie

  • transport firmowy

  • ubezpieczenie w ZUS

  • możliwość objęcia pracowników i ich rodzin atrakcyjnym ubezpieczeniem grupowym

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem NNW w Niemczech

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • odzież roboczą i środki ochrony osobistej bhp

  • w przypadku pracy na terenie Niemiec składki urlopowe i podatek od wynagrodzeń odprowadzane będą w Niemczech

  • możliwość pobierania świadczeń rodzinnych w Niemczech

ALBAU sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu to rzetelny pracodawca i firma o stabilnej pozycji na rynku budowlanym. Od kilkunastu lat realizujemy kontrakty w Polsce i również na terenie Niemiec, gdzie spółka posiada od 2007 roku swój Oddział.

Na swoich budowach zatrudnimy pracowników w zawodzie: Murarz - Cieśla

Przewiń do profilu firmy

W aktualnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa podjęliśmy szereg działań, by maksymalnie chronić pracowników i ich bliskich, należą do nich m.in. transport wewnętrzny, środki ochrony osobistej, możliwość wykonywania testu w kierunku COVID-19 oraz własne procedury minimalizujące ryzyko zakażeń. Skuteczność podjętych rozwiązań na bieżąco monitorujemy a w razie potrzeby uzupełniamy zgodnie z najnowszymi zaleceniami właściwych instytucji oraz władz polskich i niemieckich.