Oferta pracy

Murarz/Cieśla - obiekty mieszkalne

VITRUVION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Belgia

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pracownik fizyczny
Vitruvion Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która jako generalny wykonawca i podwykonawca realizuje zlecenia na terenie całej Polski oraz Europy.
W związku z rozwojem firmy obecnie poszukuje do współpracy doświadczonych Murarzy oraz Cieśli Szalunkowych do prac zlokalizowanych na terenie Belgii.

Obowiązki:

  • praca przy obiektach mieszkalnych,
  • murowanie z klinkieru, silki, porothermu,
  • prace ciesielskie, ogólnobudowlane.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza bądź cieśli minimum 2 lata,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • prawo jazdy oraz samochód (mile widziane),
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • długoterminowe zlecenia,
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
  • kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem,
  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.
Administrator danych: Vitruvion Sp. z o.o. z siedzibą przy ul.Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy