Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Murarz - Cieśla Zbrojarz

Bauunternehmung Schmaus GmbH

  • Bad Kreuznach, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • prace murarskie

  • prace ciesielsko/ zbrojarskie

  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich

  • montaż, demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych

  • okazjonalnie pomoc przy innych pracach budowlanych

Nasze wymagania

  • doświadczenie

  • dyspozycyjność

  • sumienność, rzetelność w pracy

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawca,

  • dobra, przyjazna atmosferę pracy,

  • profesjonalne narzędzia do pracy,

Firma Schmaus Bauunternehmung działa na rynku budowlanym od 40 lat. Specjalizujemy się w budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej i produkcyjnych. Chcąc sprostać stale rosnącym oczekiwaniom klientów, stawiamy na ciągły rozwój i powiększamy nasz zespół.

Przewiń do profilu firmy