Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Murarz- Cieśla - Zbrojarz - Operator Żurawia Wieżowego

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    BRIXX Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma realizująca projekty budowlane o charakterze komercyjnym, mieszkaniowym, użyteczności publicznej i przemysłowym oraz projekty związane z modernizacją, rozbudową i remontami istniejących budynków. Brixx realizuje projekty w Polsce oraz w Belgii.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MURARZ-CIEŚLA-ZBROJARZ
    -OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO

    Miejsce pracy: Belgia
    (nr ref. 010/BR/18)

    ZADANIA / ZAKRES WYKONYWANYCH PRAC:

    • prace w zakresie murowania (elewacje z klinkieru, bloki betonowe, inne),
    • prace w zakresie murowania murów silikatowych (ściany silikatowe, obsługa mini kraniku do silikatów),
    • wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej i tradycyjnej,
    • prace w zakresie montażu zbrojenia,
    • praca z rysunkiem technicznym,
    • prace w zakresie obsługi żurawia wieżowego/dźwigu.

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • doświadczenie zawodowe na jednym z ww. stanowisk,
    • zaangażowanie, dyscyplina oraz samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań,
    • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym mile widziana,
    • pracowitość, zaradność oraz umiejętność pracy w grupie,
    • gotowość pracy w delegacji,
    • chętnie przyjmiemy pracowników do przeszkolenia,
    • uprawnienia do obsługi żurawia wieżowego/dźwigu,
    • niewymagana znajomość języków obcych.

    OFERUJEMY:

    • regularne zarobki (od 8 000zł – 12 000zł brutto miesięcznie),
    • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • premię i dodatki funkcyjne,
    • składki ZUS opłacane w terminie,
    • praca na długi okres zatrudnienia w renomowanej Polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem,
    • bezpłatne zakwaterowanie, w pełni wyposażone (m.in. Internet,)
    • bezpłatny dojazd do pracy (nowoczesną flotą samochodową),
    • pełne wyposażenie (odzież i narzędzia),
    • regularne posiłki regeneracyjne ,
    • płatny urlop,
    • bezpłatne 4 zjazdy (Polska-Belgia, Belgia-Polska) w ciągu roku samochodami służbowymi (Wielkanoc, urlop wakacyjny, Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie),
    • gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą,
    • możliwość ubezpieczenia członków rodziny,
    • dodatkowe ubezpieczenie w Nationale Nederlanden,
    • kompleksowa pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności,
    • możliwość rozwoju zawodowego przez dodatkowe kursy i szkolenia,
    • wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy,
    • miła i przyjazna atmosfera w pracy,
    • wsparcie kompetentnej i wykwalifikowanej kadry Kierowniczej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

    (z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BRIXX Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wernyhory 29A, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko MURARZ/CIEŚLA/ ZBROJARZ/OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO/, przechowywane przez okres 2 lat i nie będą udostępniane innym podmiotom, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich oraz usunięcie., Podanie danych osobowych jest dobrowolna..