Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Murarz

  • Dilsen Stokkem, Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient ForManWay, firma budowlana realizująca projekty zagraniczne, poszukuje osoby na stanowisko;
    Murarz
    Miejsce pracy: Dilsen Stokkem
    Numer referencyjny: 41/2018

    Zadania:

    • Montaż/demontaż rusztowań
    • Wznoszenie ścian z różnych materiałów(bloczek, cegła, porotherm)
    • Precyzyjne wykonanie elementów elewacji z klinkieru
    • Wykonywanie otworów w istniejących ścianach, osadzanie nadproży
    • Szachty technologiczne pod instalacje
    • Izolacje termiczne i akustyczne

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe odpowiadające powyższym kryteriom
    • Dobra znajomość rysunku technicznego
    • Mile widziane doświadczenie w zabudowie g-k
    • Duże zaangażowanie i motywacja do pracy
    • Punktualność i dokładność
    • Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Belgii
    • Mile widziany zgrany 3-4 osobowy zespół
    • Język obcy (angielski lub niemiecki), ale nie jest to warunek

    Firma oferuje:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • Bardzo atrakcyjne zarobki, możliwość nadgodzin w tygodniu i soboty
    • Bezpłatnie: zakwaterowanie w tym media, dojazdy do pracy, nielimitowany internet
    • Dogodny system zjazdów do Polski, zwrot kosztów pierwszego dojazdu do Belgii
    • Możliwość rozwoju zawodowego i długotrwałej współpracy
    • Stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem

    Klauzula informacyjna

    Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Tryfon prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą ForManWay z siedzibą w Warszawie przy ul. Polinezyjskiej 5/59, 02-777 Warszawa (dalej administrator). Dane kontaktowe administratora: biuro@formanway.pl

    Dane osobowe w zakresie wymienionym w Art. 22².1 Kodeksu pracy będą przetwarzane w celu:

    a) realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna Art. 22¹.1 Kodeksu pracy w zw. Art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 96/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych;

    b) w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: Art. 22².1 Kodeksu pracy w zw. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia);

    c) w celach marketingowych i promocyjnych produktów lub usług ForManWay, w tym np. informacje o nowych ofertach pracy, szkoleniach, itp. (podstawa prawna Art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

    Jeżeli wyrazi Pani/Pan którąkolwiek z wyżej wskazanych zgód przysługiwać będzie Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o wycofaniu zgody należy kierować na adres mailowy: biuro@formanway.pl

    Podanie danych osobowych, o których mowa w lit. a) powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgody, o których mowa w lit. b) oraz c) powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).

    Dane osobowe zbierane w wyżej wymienionych celach będą przetwarzane do czasu odwołania przez Panią/Pana wyrażonej zgody. W razie cofnięcia zgody dane zostaną niezwłocznie usunięte.

    Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

    Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).