Oferta pracy

Murarz do Niemiec

RUBEN-BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

14 00018 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wszelkiego rodzaju prace murarskie,

  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,

  • prace ogólnobudowlane.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

  • sumienność, rzetelność w pracy,

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

To oferujemy

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę,

  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 23 euro, regularne płatności,

  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *,

  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,

  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

  • Możliwe zarobki do 18 000 zł

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje murarzy do budowy obiektów od podstaw.

Przewiń do profilu firmy

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.