Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Murarz

Pracownicy BudowlaniO firmie

  • Frankfurt nad Menem, Wiesbaden, Mainz, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Murarz – Niemcy – obiekty mieszkaniowe

Zakres obowiązków:

  • prace murarskie.

Najpierw wymogi:

  • doświadczenie w pracach murarskich,
  • ubezpieczenie społeczne za ostatni 30 dni lub oświadczenie że ostatni 30 dni byłeś w Polsce,
  • zdolność do prac powyżej 3m,
  • niekaralność.

Co możemy dać:

  • stawkę ustalasz z kierownikiem – po rozmowie telefonicznej, od 10 euro netoo / h dla pomocników,
  • zakwaterowanie - pokoje 2-3- osobowe – nic nie płacisz za wynajem,
  • narzędzia i odzież,
  • polską umowę o pracę,
  • zwrot za urlop Sok-Bau 14%,
  • zatrudnienie na 18 mc,
  • zjazdy do domu co 4-5 tygodni na tydzień.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne