Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Murarz

  • Kopenhaga, Dania
  • Pracownik fizyczny
  • 14.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy z okolic Krakowa i zatrudniamy na stałe poważne, zdecydowane osoby, które potrafią pracować w zgranych brygadach. Szukamy:

    Murarza

    Miejsce pracy: Kopenhaga

    Zadania:

    • budowanie domków od podstaw, prace murarskie.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia na stanowisku Murarza,
    • chęci do pracy,
    • 30 dni odprowadzonych składek zdrowotnych do ZUS-u.

    Gwarantujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (gwarancja ubezpieczenia),
    • wynagrodzenie od 10 euro netto/h,
    • tylko długoterminową współpracę,
    • zakwaterowanie oraz przejazdy po stronie firmy,
    • narzędzia i odzież,
    • zjazdy do domu co 2-3 tygodnie - opłacone przez firmę,
    • 1 posiłek dziennie w dniach roboczych.

    Podpisanie umowy w siedzibie firmy.

    Skontaktuj się z Aloną (napisz SMS - oddzwonię!!!)

    lub prześlij swoje CV

    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471