Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Murarz (m/w/d)

Sign Up Personaldienstleistungen GmbH

8 0009 500 brutto / mies.
  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • budowa domów od podstaw.

  • murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów mieszkalnych z pustaków, cegieł, bloczków itp.

  • prace szalunkowe, zbrojarskie, betonowanie, szpachlowanie

Nasze wymagania

  • zawód murarz udokumentowany świadectwem.

  • doświadczenie jako zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy

  • konieczne doświadczenie w murowaniu obiektów mieszkalnych

  • rzetelność, profesjonalność, dokładność

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie w zawodzie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • umowę o pracę na czas nieokreślony z pełnym pakietem socjalnym

  • zakwaterowanie

  • 40 godzin tygodniowo (możliwość pracy w niepełnym wymiarze)

  • dodatek świąteczny i urlopowy

  • ciągłość wypłaty wynagrodzenia w przypadku choroby

  • wsparcie polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Szukasz nowej pracy w Berlinie lub Brandenburgii? Zaufaj Nam! Oferujemy zatrudnienie na lukratywnych warunkach i miejscach pracy w firmach z różnych branż. Sign Up Personaldiensleistungen GmbH, z biurem 30 km od Polski, specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników o wielu specjalizacjach. Dowiedz się więcej o nas i swojej następnej pracy tutaj. Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij swoją zawodową przyszłość z silnym partnerem już jutro.

Dla naszych Klientów na terenie Berlina poszukujemy MURARZY (m/w/d) z ukończonym szkoleniem zawodowym i doświadczeniem w nowym i starym budownictwie. Oczekujemy niezawodności, motywacji i elastyczności w pracy.