Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Murarz

  • okolice takich miast jak: Hanower, Hamburg, Erfurt, Frankfurt nad Menem, Drezno, Monachium itp., Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-09-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec
    poszukuje doświadczonych budowlańców na stanowisko:

    Murarz
    Miejsce pracy: okolice takich miast jak: Hanower, Hamburg, Erfurt, Frankfurt nad Menem, Drezno, Monachium itp.

    Możliwe wynagrodzenie powyżej 12 tys. zł

    Zadania / zakres wykonywanych prac:

    • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
    • prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw:
    • wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości,
    • wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi,
    • wykonywanie murów z kanałami dymowymi i wentylacyjnymi,
    • wykonywanie łuków i sklepień,
    • wykonywanie murów zbrojonych, nadproży płaskich i stropów,
    • murowanie gzymsów i attyk, murowanie kominów,
    • wykonywanie murów ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym,
    • spoinowanie ścian,
    • osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,
    • przygotowywanie zapraw murarskich,
    • prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji,
    • prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektów

    Wymagania:

    • umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robó murarskich
      oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska,
    • min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
    • sumienność, rzetelność w pracy,
    • mile widziani kandydaci w wieku 25-60 lat,
    • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
    • brak nałogów,
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
    • możliwość urlopów co ok. 6 -8 tygodni,
    • długoterminową, stabilną i legalną pracę,
    • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
    • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego,
    • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,
    • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
    Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16
    tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem klikając w przycisk aplikuj.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr poz. 883).