Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Murarz pieców przemysłowych

Moller Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Roboty montażowe na różnych budowach, w przemyśle cementowym, wapienniczym, cukrowniczym, drzewnym i biomasy

  • Wykonywanie robót z zakresu wymurówek ogniotrwałych, np. natrysku betonu, izolacji i prac murarskich

  • Obszar wykonywania robót głównie Europa

Nasze wymagania

  • Ukończona zasadnicza szkoła budowlana, jak również doświadczenie w pracy murarza pieców przemysłowych

  • Gotowość do montażu i świadczenia usług również poza regularnymi godzinami pracy

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do nauki, zaangażowanie i samodzielność

  • Duża elastyczność w przypadku nagłych zleceń i zmiennego czasu pracy

  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych

To oferujemy

  • Solidne i szczegółowe wprowadzenie w zakres zadań

  • Ukształtowana filozofia pracy zespołowej i prosta hierarchia przedsiębiorstwa

  • Perspektywa długoterminowego stosunku pracy z umową na czas nieokreślony

  • Bardzo dobre możliwości rozwoju i korzystne perspektywy w zorientowanej przyszłościowo branży

  • Nowoczesny park maszyn, najwyższej jakości wyposażenie i najwyższej jakości odzież ochronna

  • Wszechstronna i rozwijająca praca przy zróżnicowanych zadaniach

  • Regularne formy doskonalenia /szkolenia służące uzyskaniu dalszych kwalifikacji

Möller jest członkiem M-Group i średniej wielkości przedsiębiorstwem, zajmującym się zarówno budową urządzeń przemysłowych, jak i instalacją wyłożeń ogniotrwałych – specjalną dziedziną przemysłu budowlanego. W ponad 50-letniej działalności wypracowało sobie wiodącą pozycję na rynku.

Z siedziby firmy w Lemgo wraz z krajowymi i zagranicznymi spółkami, zatrudniającymi ponad 200 pracowników, przygotowuje i realizuje projekty na całym świecie.

Swoim klientom oferuje nieomal wszystkie usługi związane z wymurówką pieców przemysłowych, głównie w przemyśle cementowym, wapienniczym i materiałów budowlanych, jak również związane z planowaniem i budową pieców wapienniczych.

Przewiń do profilu firmy