Oferta pracy

Murarz pieców przemysłowych

REFRATEC sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja prac związanych z budową pieców przemysłowych

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 letniego doświadczenia w zawodzie,

  • mobilności i dyspozycyjności

  • mile widziane dodatkowe uprawnienia UDT np. wózki widłowe kat: I WJO, podesty ruchome kat: I P, suwnice kat: II S , hakowy, obsługa torkretnicy, czytanie rysunku technicznego.

  • mile widziane prawo jazdy z doświadczeniem prowadzenia busów

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę na terenie kraju oraz za granicą

REFRATEC sp. z o.o.

Firma REFRATEC Sp. z o. o. specjalizuje się w remontach i budowie pieców przemysłowych. Realizujemy projekty w Polsce i na świecie.

Zatrudniamy ponad 100 wyspecjalizowanych pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy