Logo Pracuj.pl

Murarz - praca Olsztyn / Warszawa

ERBUD S.A.O firmie

  • Lidzbark Warmiński
    Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca przez okres 4 miesięcy w delegacji na terenie Olsztyna;
  • Następnie praca w Warszawie lub okolicach;
  • Wykonywanie murowania, szalowania, betonowania;
  • Wykonywanie pomiarów;
  • Praca z rysunkiem technicznym.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji na budowie w Olsztynie przez 4 miesiące;
  • Gotowość do pracy na budowach w Warszawie lub okolicach po zakończeniu prac w Olsztynie;
  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku pracy – udokumentowany staż pracy w zawodzie;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Samodzielna realizacja powierzonych zadań;
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.
  • Zakwaterowanie w Olsztynie.
  • Zakwaterowanie w Warszawie i okolicach.
  • Ciepły posiłek na budowie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • partnerska atmosfera współpracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Murarz - praca Olsztyn / Warszawa, Lidzbark Warmiński