Oferta pracy

Murarz - praca Olsztyn / Warszawa

ERBUD S.A.

  • Pisz

    Pisz, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca przez okres 4 miesięcy w delegacji na terenie Olsztyna;

  • Następnie praca w Warszawie lub okolicach;

  • Wykonywanie murowania, szalowania, betonowania;

  • Wykonywanie pomiarów;

  • Praca z rysunkiem technicznym.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji na budowie w Olsztynie przez 4 miesiące;

  • Gotowość do pracy na budowach w Warszawie lub okolicach po zakończeniu prac w Olsztynie;

  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku pracy – udokumentowany staż pracy w zawodzie;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Samodzielna realizacja powierzonych zadań;

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.

  • Zakwaterowanie w Olsztynie.

  • Zakwaterowanie w Warszawie i okolicach.

  • Ciepły posiłek na budowie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • partnerska atmosfera współpracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD S.A.

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Przewiń do profilu firmy