Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Murarz / Pracownik Budowlany

  • Francja, region paryski, Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Murarz / Pracownik budowlany
    Francja, region paryski,
    Francja

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
    • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
    • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
    • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
    • prawo jazdy kat. B

    Obowiązki:

    • kompleksowe prace murarskie i ciesielskie
    • prace wykończeniowe

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
    • umowę o pracę tymczasową do grudnia 2019
    • stawka 14,00 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
    • zapewnione nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz. +25% stawki, powyżej 43 godz. +50% stawki)
    • dodatek żywieniowy 10 EUR brutto za każdy dzień roboczy
    • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia i składki ZUS opłacone od średniej krajowej
    • bezpłatne zakwaterowanie
    • częściowe pokrycie kosztów podróży do Francji