Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Murarz - Tynkarz - Dociepleniowiec

  • Westfalia, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży budowlanej na rynku polskim, niemieckim i austriackim zatrudni wykwalifikowanych pracowników budowlanych: murarzy-tynkarzy do pracy na dociepleniach w Niemczech.

    Miejsce pracy: Westfalia

    Opis stanowiska:

    Montaż izolacji termicznych - docieplenia budynków.

    Wymagania:

    • Znajomość technik dociepleniowych,
    • Umiejętność pracy w grupie,
    • Komunikatywność,
    • Zaangażowanie i chęć do pracy,
    • Zdolność do pracy na wysokościach,
    • Prawo jazdy kat. "B"
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz umiejętność posługiwania się agregatem tynkarskim.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (1800-4000 euro),
    • Stałe zatrudnienie na terenie Niemiec w firmie z wieloletnim doświadczeniem,
    • umowę o pracę,
    • możliwość poszerzania umiejętności,
    • bezpłatny dojazd oraz zakwaterowanie na terenie Niemiec,
    • opiekę socjalną,
    • regularne zjazdy do Polski raz w miesiącu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.