Logo Pracuj.pl

Murarz z podstawową znajomością j. niemieckiego

DUENSINGO firmie

12 000–15 000
brutto / mies.
  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja wyrobów murarskich
  • Prace szalunkowe
  • Prace betonowe
  • Obsługa maszyn budowlanych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych
  • Zmysł techniczny i sprawność manualna
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Rzetelność
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie min. A2
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Wszechstronne możliwości rozwoju
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Ponadprzeciętne świadczenia społeczne
  • Szkolenia w Akademii DUENSING
  • Atmosferę pracy opartą na partnerstwie
  • Umowę na czas nieokreślony, ok. 160 do 190 godzin miesięcznie

Twoje wynagrodzenie, dopłaty i świadczenia

▪ Stawka godzinowa 14 € dla niewykwalifikowanego pracownika

▪ Stawki godzinowa 16 € dla pracowników przeszkolonych lub z dużym doświadczeniem zawodowym

▪ Podwyżka stawki godzinowej po 6 miesiącach

▪ Płatne zakwaterowanie w pobliżu firmy przez pierwsze trzy miesiące

▪ Dodatki

- Dodatek nocny 20%

- Dodatek niedzielny 75%

- Pokój jednoosobowy w hotelu

- 28 € netto za 24 godziny poza domem

- 14 € netto za dzień przyjazdu i wyjazdu

- Rekompensata za czas podróży 8 €/dzień za ponad 3 godziny podróży, 12 € dziennie za ponad 5 godzin jazdy

▪ Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

- 240 € na wizytę lekarską

- 540 € na protezy

- Pokój jednoosobowy na pobyty stacjonarne po wypadku przy pracy

▪ Ubezpieczenie od wypadku

▪ Premia świąteczna bożonarodzeniowa (równowartość 93 stawek godzinowych)

▪ Premia lojalnościowa (ok. 500 € brutto)

▪ Premia za wyniki ok. 300 € do 800 € brutto (z uwzględnieniem choroby itp.)

Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub angielskim

DUENSING to wiodący wykonawca w zakresie inżynierii budowlanej, lądowej i kolejowej. To firma, która od ponad 130 lat realizuje projekty na terenie Niemiec oraz innych państw europejskich łącząc tradycyjne rzemiosło z najnowocześniejszą technologią. Doświadczenie, jakość i niezawodność to podstawowe wartości DUENSING.

Nasz zespół to ponad 220 specjalistów. Tworzymy żywą kulturę korporacyjną w rodzinnej atmosferze pracy, która charakteryzuje się uczciwością i zaangażowaniem. Wielu pracowników jest w naszej firmie od dziesięcioleci. I z tego jesteśmy bardzo dumni.

Murarz z podstawową znajomością j. niemieckiego, Niemcy