Ta oferta pracy jest nieaktualna od 198 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Murarz - Zbrojarz – Cieśla

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Firma budowlana SB Complex Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, świadcząca  kompleksowe usługi budowlane w realizacji obiektów przemysłowych, handlowych, biurowych, kulturalno-oświatowych, wielorodzinnych oraz obiektów objętych ochroną konserwatorską, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Murarz - Zbrojarz - Cieśla

    Opis stanowiska:

    • Murarz (murowanie z pustaków ceramicznych, z betonu komórkowego),
    • Zbrojarz (wykonywanie prac w zakresie montażu zbrojenia),
    • Cieśla (szalunki systemowe).

    Wymagania:

    • Doświadczenie na jednym z ww. stanowisk,
    • Praktyczna znajomość prac przy murach tradycyjnych,
    • Praktyczna znajomość prac szalunkowych i zbrojarskich,
    • Sumienność, dokładność, systematyczność, dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ w tytule e-maila prosimy podać stanowisko, którego aplikacja dotyczy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)