Oferta pracy

Na JOBICON online szukamy osób w kategorii IT

Grupa MuszkieterówO firmie

  • Swadzim (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praktykant / Stażysta

Grupa Muszkieterów to 2 889 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 9 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują ponad 4000 punktami sprzedaży i zatrudniają 130 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 200 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 165 supermarkety “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 7,7 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów

 Centrala sieci sklepów Bricomarché i Intermarché zatrudni pracownika
na stanowisko:

Project Manager

Główne zadania:

  • Kierowanie i nadzór nad powierzonymi projektami (zarządzanie budżetem, ryzykiem, zakresem, oraz zmianą w ramach prowadzanych projektów),
  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej oraz dbanie o jej jakość,
  • Zbieranie i analizowanie wymagań od klientów wewnętrznych dotyczących projektów informatycznych oraz weryfikowanie tych wymagań pod kątem możliwych rozwiązań, uwzględniając ich optymalizację,
  • Proponowanie nowych rozwiązań informatycznych, usprawniających pracę centrali lub sklepów, uwzględniając aspekty integracji z innymi systemami,
  • Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych systemu,
  • Ścisła współpraca z klientem wewnętrznym, deweloperami  i testerami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji projektów w środowisku wymagającym zapewnienia sprawnej współpracy między różnymi działami/ komórkami w środowisku międzynarodowym,
  • Wiedza nt. optymalizacji rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwie,
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i/lub technicznych,
  • Praktyczna znajomość metodyk i narzędzi wspierających zarządzanie projektami, w tym metodyk zwinnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego warunek konieczny,
  • Umiejętności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych.

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu integracji systemów informatycznych,
  • Doświadczenie w wycenianiu projektów IT,
  • Znajomość narzędzi Teams, JIRA i Confluence.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w strukturach międzynarodowej organizacji,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, bony na święta),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym z Poznania (ul. Dąbrowskiego niedaleko pętli Ogrody),
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy,
  • Przyjazną atmosferę w zespole.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy