Oferta pracy

Naczelnik Wydziału Wdrożeń IT, Biuro Teleinformatyki

PKP Intercity S.A.

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

aleje Jerozolimskie 142a

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

Mile widziane

  • SoapUI

  • jMeter

  • Selenium

  • WebService

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłową realizacją zadań Wydziału Wdrożeń,

  • wyznaczanie i delegowanie zadań podległym pracownikom,

  • wsparcie dla pracowników w obszarze merytorycznym pracy Wydziału,

  • monitorowanie i rozliczanie poziomu realizacji zadań,

  • okresowa ocena pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne),

  • co najmniej 3 lata pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • dobra znajomość zagadnień z obszaru analizy biznesowej i systemowej,

  • dobra znajomość zagadnień dotyczących obszaru testów, wdrożeń i utrzymania systemów informatycznych,

  • znajomość zwinnych metod zarządzania projektami oraz narzędzi Jira / Confluence,

  • dobra znajomość języka angielskiego min. B2,

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

  • umiejętność realizacji prac testowych z wykorzystaniem narzędzi SoapUI, jMeter, Selenium

  • znajomość aplikacji webowych, mobilnych i WebService.

To oferujemy

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,

  • benefity pozapłacowe m.in.: zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,

  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,

  • dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza,

  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w dynamicznym środowisku,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • umowę na zastępstwo.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy