Oferta pracy

Napełniacz Butli Gazowych

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa

  • Obsługa urządzeń do napełniania butli mieszaninami gazów

  • Obsługa systemu przygotowywania butli

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej produkowanych mieszanin gazowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)

  • Doświadczenie w pracy z zagadnieniami technicznymi/mechanicznymi będzie dodatkowym atutem (np. mechanik, ślusarz, operator maszyn )

  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

  • Dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, sumienność, umiejętność współpracy

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w systemie 2-zmianowym

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony przez firmę zewnętrzną

  • Miłą atmosferę pracy

  • Atrakcyjną premię roczną

  • Dodatkowe 3 dni płatnego urlopu w roku

  • Bonus świąteczny

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów.

Przewiń do profilu firmy