Oferta pracy

Narzędziowiec form wtryskowych

Clinico Medical sp. z o.o.

  • Błonie (pow. średzki)

    Błonie (pow. średzki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór techniczny nad formami wtryskowymi

  • Udział w naprawach oraz modernizacjach form wtryskowych

  • Przeprowadzanie cyklicznych przeglądów form wtryskowych

  • Obsługa suwnicy

  • Prowadzenie dokumentacji form wtryskowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie naprawy i serwisie form wtryskowych

  • Znajomość budowy form wtryskowych

  • Znajomość rysunku technicznego oraz systemów gorąco kanałowych

  • Umiejętność mikrospawania oraz obsługi narzędzi pomiarowych

  • Umiejętność obsługi suwnicy (mile widziane posiadanie uprawnień)

  • Podstawowa wiedza o obsłudze maszyn konwencjonalnych (tokarki, frezarki)

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14 / 14-22)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży medycznej

  • Benefity z ZFŚS [wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci, wydarzenia kulturalne, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do karty Multisport]

  • Finansowane przez pracodawcę bogate pakiety prywatnej opieki medycznej Luxmed

  • Dofinansowanie do ciepłych posiłków i przekąsek w kantynie oraz cateringu dietetycznego (dofinansowanie ze strony pracodawcy)

  • Bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej, grupowego ubezpieczenia,

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Emerytalnych

  • Przyzakładową fundację pomocy pracownikom w potrzebie oraz uczestnictwo w akcjach charytatywnych

  • Imprezy integracyjne i sportowe

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Rekrutera

3

Wstępna telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

4

Spotkanie rekrutacyjne online i/lub w firmie

5

Informacja zwrotna dla uczestników spotkań rekrutacyjnych

6

Informacja zwrotna dla kandydatów o zakończeniu rekrutacji