Narzędziowiec – formy wtryskowe

Wirthwein Polska sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • naprawa, konserwacja, usprawnianie i modyfikacja form wtryskowych

  • ocena stanu zużycia komponentów narzędzi produkcyjnych

  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji form, narzędzi

  • stały nadzór na formami pracującymi na produkcji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w regeneracji narzędzi metodą spawania TIG

  • doświadczenie w wykonywaniu przeglądów i napraw form wtryskowych oraz ocenie stanu zużycia komponentów narzędzia

  • wykształcenie min. średnie zawodowe

  • doświadczenie w obsłudze układów gorącokanałowych

  • znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi tokarki, frezarki, szlifierki

  • umiejętność swobodnego czytania dokumentacji technicznej

  • wiedzę techniczną

  • dokładność i samodzielność podejmowanych działań

  • bardzo dobrą organizację pracy

  • uprawnienia do obsługi suwnic

  • mile widziane świadectwo kwalifikacji gr. 1 do 1kv

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • możliwości rozwoju zawodowego dla zaangażowanych pracowników – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pracę w firmie wykorzystującej nowoczesne technologie produkcyjne

  • poczucie współpracy i przyjazną atmosferę

  • rozbudowany system motywacyjny (premia motywacyjna, roczna, za dodatkowe kwalifikacje)

  • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna dla pracownika i rodziny (liczni lekarze specjaliści, badania), ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia pieniężne na Święta)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych. Aktualnie grupa przedsiębiorstw Wirthwein zatrudnia w 22 zakładach w Europie, Azji i USA ponad 3.650 pracowników. Do grona odbiorców należą firmy z branży motoryzacyjnej, kolejowej, branży elektro i AGD oraz techniki medycznej.

Przewiń do profilu firmy