Oferta pracy

Narzędziowiec

Simoldes Plásticos Polska Sp. z.o.o.

Zachodnia 7

Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa i konserwacja form wtryskowych

  • Diagnozowanie uszkodzeń form na podstawie wad detali

  • Szybkie reagowanie na awarie form, ich likwidacja wraz z analizą przyczyn ich powstawania oraz podejmowanie środków zapobiegawczych

  • Terminowe przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych

  • Dbałość o powierzone narzędzia oraz ich racjonalne wykorzystanie

Nasze wymagania

  • Zdolność wykonywania prac ślusarskich

  • Umiejętność diagnozowania usterek na podstawie wad detali, niesprawności formy

  • Znajomość układów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych stosowanych w formach wtryskowych

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Doświadczenie w naprawach form wtryskowych – mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi suwnic

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

TRZYNASTKA

Wiemy, jak ważna jest motywacja w codziennej pracy, dlatego jako jedna z nielicznych firm naszym pracownikom oferujemy coroczną nagrodę motywacyjną w postaci trzynastego wynagrodzenia.

PRACOWNICZY PROGRAM EMERYTALNY

Nasi pracownicy mają możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego. PPE to forma zorganizowanego, grupowego, systematycznego oszczędzania, która pozwoli w przyszłości uzyskać wyższą emeryturę.

ORAZ INNE BENEFITY...

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

  • trzynaste wynagrodzenie

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja na stanowisko

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy

4

Informacja zwrotna

Simoldes Plasticos to firma rodzinna, której założycielem jest Antonio Rodrigues.

Początek działalności przypada na lata sześćdziesiąte, właśnie wtedy powstała fabryka produkująca formy wtryskowe, natomiast już w latach osiemdziesiątych w Portugalii powstały pierwsze zakłady zajmujące się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy