Oferta pracy

Narzędziowiec

Lear Corporation PolandO firmie

Lear Corporation Poland

109

Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie terminowych przeglądów narzędzi/tłoczników i ustalenie prewencyjnych punktów bądź środków konserwacji, praca na obszarze tłoczni

  • Prowadzenie segregatorów narzędzi/tłoczników i opieka nad uzyskanymi danymi

  • Optymalizacja narzędzi/tłoczników (ustalanie i przeprowadzanie działań ulepszających)

  • Ciągły nadzór nad poprawą narzędzi/tłoczników oraz ich zabezpieczeniami bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Obsługa szlifierki, wiertarki oraz podstawowych narzędzi pomiarowych

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • Rynkowe wynagrodzenie, premię miesięczną, dodatek do wypoczynku, premię świąteczną

  • Darmowy transport pracowników z Głogowa, Lubina, Polkowic oraz Wałbrzycha

  • Dofinansowanie posiłków

  • Opiekę medyczną Luxmed

  • Dobrą atmosferę pracy, życzliwość i wzajemną pomoc wśród pracowników

  • Możliwość uczestniczenia w akcjach wspierających lokalną społeczność (CSR)

  • Możliwość rozwoju

  • Program wdrożeniowy do firmy oraz szkolenia na stanowisku pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwości rozwoju i awansu

Lear Corporation jest globalnym dostawcą (Tier 1) siedzeń oraz systemów elektrycznych dla wszystkich największych producentów samochodów. Zatrudnia około 169.000 pracowników w 39 krajach na 6 kontynentach.

W Polsce Lear Corporation jest obecny od 23 lat i posiada 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz 2 centra R&D, w których pracuje około 10.000 pracowników. Główna siedziba firmy mieści się w Tychach, pozostałe oddziały zlokalizowane są w Bieruniu, Jarosławiu, Mielcu i Legnicy.

Zakład Legnica Structures powstał w 2012 roku i docelowo stanie się największym zakładem Lear w swojej grupie produktowej w Europie. Obecnie zatrudnia około 1200 osób i produkuje konstrukcje stalowe, prowadnice oraz mechanizmy siedzeń samochodowych.

Przewiń do profilu firmy