Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Narzędziowiec / Technolog

Practic

Practic

499A

Targowisko (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Przeglądy, naprawy konserwacje form wtryskowych do tworzyw sztucznych będących w użyciu zakładu,

  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych dla naprawianych form,

  • współpracę z konstruktorem oraz wykonawcą części w trakcie procesu naprawy form,

  • obsługę maszyn w narzędziowni takich jak, szlifierka do płaszczyzn, tokarka, frezarka, centrum obróbcze CNC HAAS

  • Przegląd narzędzi będących w użyciu zakładu i poszukiwanie usprawnień.

Podział czasu pracy
60%

Naprawy, konserwacja narzędzi

20%

Ślusarka narzędziowa pasowanie elementów

20%

Przeglądy form

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość ślusarki narzędziowej i zasad działania form wtryskowych,

  • Znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych,

  • Znajomość technologii obróbki skrawaniem,

  • Kreatywność twórczego znajdowania nowych rozwiązań,

  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy z zakresu procesów obróbki,

  • Zdolności do osiągania ambitnych celów w zwinnym i szybkim tempie,

  • Pozytywna energia,

  • Umiejętność współpracy we wspaniałym zespole.

Mile widziane

  • 1 Obsługa programów CAD/ CAM,

  • 2 Umiejętność programowania maszyn numerycznych, w szczególności CNC Haas,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Możliwość realizacji swoich pomysłów i koncepcji

  • Możliwość dołączenia do szybko rosnącej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Practic

Practic Sp. z o.o.s.k.a.to producent i dystrybutor jakościowych kolekcji akcesoriów kuchennych wykonanych z tworzywa oraz kolekcji z drewna i metalu. Nasze kolekcje przeznaczone są dla klientów, którzy cenią sobie trendy i nowoczesność i dla których ważna jest troska o zrównoważony rozwój planety. Corocznie poszerzamy swoją gamę produktów o nowe rozwiązania oraz zdobywamy nowe rynki zbytu. Jesteśmy obecni już w ponad 20 krajach.

Przewiń do profilu firmy